Zistite viac o riešeniach, ktoré ponúkame

www.cisco.com

www.apc.com

Spoločnosť American Power Conversion™ Corporation bola založená ako „garážová firma“ už v roku 1981. Počas rokov inovácií sa stihla rozrásť na vlajkovú loď značky Schneider Electric™ – lídra v oblasti fyzickej infraštruktúry a softvérových riešení.

Špičkové technologické riešenia značky APC sú odvtedy dostupné vždy vtedy a všade tam, kde ich zákazníci a partneri akurát potrebujú. Spoločnosti po celom svete (a prakticky v každom odvetví) sa dnes a denne spoliehajú na produkty od Schneider Electric, aby udržali svoje dátové centrá v plynulej prevádzke.

Spoľahlivosť týchto riešení stojí (medziiným) na patentových technológiách spoločnosti APC v podobe neprerušiteľného napájania, systému zabezpečenia údajov, či možnostiach prepäťovej ochrany. Všetko technológie, ktoré s nekompromisnou spoľahlivosťou pracujú v prospech zákazníka.

Maximálna dostupnosť služieb a garantovaná doba prevádzky robia z produktov a služieb spoločnosti APC pojem. Rovnako systém ochrany údajov a zálohovania batérií dáva záruku, že Vaša kritická infraštruktúra, zariadenia a aplikácie nebudú nikdy ohrozené.